Батькам

У рамках виконання плану заходів клубу «Юних правознавців», з метою запобігання скоєння злочинів та правопорушень учнями училища 03 березня 2017 р. заступником директора з навчально-виховної роботи
Долженковою О.О. було проведено бесіду: «Правовий лікбез» для учнів, що перебувають на внутрішноучилищному обліку. Учні отримали багато нових знань з питань правової культури, правового захисту, законодавства та набули певного досвіду застосування цих знань в повсякденному житті. Набутий досвід, під час спілкування, має дати позитивний результат, а саме зменшення рівня протиправної поведінки учнями училища.

З метою пропаганди здорового способу життя, та на виконання плану заходів клубу: «Ми- -за здоровий спосіб життя!» 08 лютого 2017 р.  в кабінеті практичного психолога училища пройшла година спілкування: «Причини виникнення шкідливих звичок», для учнів групи ризику. Під час спілкування з учнями, психолог зазначила: «Середній вік тих, хто залежить від наркотиків, сьогодні знизився до 14 років. Чисельність підлітків, що вживають наркотичні засоби зростає рік від року. На тлі наркотизації населення України швидкими темпами росте злочинність, збільшується число Віл-інфікованих. Фахівці правоохоронних органів свідчать про те, що в період «ломки» немає такого злочину, на який не піде наркоман заради рятівної дози.» одним із методів впливу на учнів психолог обрала бумеранг, на якому були запропоновані для розгляду такі питання, як :

– Чому люди починають уживати наркотики?

– Чи Можна стати наркоманом після одиночного прийому наркотиків?

– Чи Можна «стовідсотково» позбутися від наркоманії?

– Які міри покарання передбачені за поширення й уживання наркотиків?

– Чи зможе, на вашу, думку зупинити поширення наркотиків введення вищої міри покарання за поширення наркотиків?

Відповіді на них допомогли зробити висновок: уживання наркотиків не доведе до добра. Людина сама вибирає свою долю і єдиний спосіб не стати наркоманом – НІКОЛИ не пробувати наркотики.