Олімпіади з предметів

Початок І етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад 2018-2019 н.р.

Початок І етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад

19 жовтня 2018 р. згідно з наказом Департаменту науки і освіти ХОДА розпочався І етап Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів. Першою, для учнів училища стала олімпіада з біології. Участь у олімпіаду взяли учні всіх курсів училища. Перед початком олімпіади, з установчою промовою, до учасників олімпіади звернувся методист училища Ковальова Т.І., вона побажала успіхів у виконанні завдань та досягнення високих результатів.

Завдання  олімпіади  з біології  складалися з трьох рівнів та містили запитання з тем: «молекулярна біологія», «генетика», «популяція», «еволюція».

22 жовтня 2018 року в  училищі відбулася  олімпіада з інформатики. Завдання   складалося з 2-х частин: теоретичної (тест) і практичної, де учням було запропоновано 60 запитань з 7 тем та практичне завдання в програмі MS Excel .

Завдання олімпіади з української мови та літератури ,яка відбулася 23 жовтня ,складалося з 3-х частин. Учням було запропоновано завдання з мови та літератури у вигляді тестових завдань, розгорнутих відповідей та творчої роботи.

24 жовтня 2018 року учні ДНЗ ХВПУ № 6 виконували завдання олімпіади з історії

Завдання олімпіади з хімії, яка відбулася   25.10.2018 року, складалася з завдань трьох рівнів:

-1рівень-завдання з одним варіантом відповіді;

-2 рівень-тестови завдання з двома варіантамі відповідей;

-3 рівень-встановлення хімічного зв’язку,обчислення ступенів окиснення,задача на надлишок.

 

26.10.2018 року учні Державного навчального закладу «Харківське вище професійне училище № 6» прийняли участь в олімпіаді з математики. Завдання олімпіади складалося з тем алгебри і початків аналізу та геометрії. З задоволенням учасники олімпіади розв’язували задачі на кмітливість.

 

29.10.2018 року учні училища прийняли активну участь в олімпіаді з англійської мови. Олімпіада складалася з п’яти завдань:

 • на тренування лексичних навичок;
 • на візначення правільної граматичної форми дієслова з поданих варіантів;
 • на знаходження відповідного слова або словосполучення  за контекстом;
 • на розуміння змісту тексту та співвідношення виразів,які узагальнюють зміст;
 • написання листа англомовному другу.

Закінчився І етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад олімпіадою з фізики,яка відбулася 30.10.2018р. та складалася з 8 завдань 3 и 4 рівнев з тем:кінематика,динаміка,закони збереження,термодинаміка,властивості твердих тіл,молекулярна фізика.

 

 

 

 

26 жовтня 2017 року в  училищі відбувся І етап Всеукраїнської олімпіади з біології. Завдання  олімпіади  складалися з трьох рівнів та містили запитання з тем: «молекулярна біологія», «генетика», «популяція», «еволюція».

Завдання олімпіади з правознавства, яка відбулася  в училищі 25.10.2017 р.,складалося з 3 частин:теоретичної у вигляді тестів, розгорнутої відповіді на поставлені питання та творчої роботи.

Олімпіада з фізики, яка відбулася 24.10.2017 р., складалася з 8 завдань 3 и 4  рівнів з тем: кінематика, динаміка, закони збереження, термодинаміка, властивості твердих тіл, моле-кулярна фізика.

23.10.2017 року учні училища прийняли активну участь в олімпіаді з англійської мови. Олімпіада складалася з п’яти завдань:

 • натренування граматичних навичок;
 • словотворення іменників, прикметників, прислівників
 • знаходження еквівалентів, прислів’їв;
 • знаходження відповідного слова за контекстом;
 • із поданих заголовків до абзаців обрати вірний.

20.10.2017 року учні Державного навчального закладу «Харківське вище професійне училище № 6» прийняли участь в олімпіаді з математики. Завдання олімпіади складалося з тем алгебри і початків аналізу та геометрії. З задоволенням учасники олімпіади розв’язували задачі на кмітливість.

Завдання олімпіади з хімії, яка відбулася в ДНЗ ХВПУ № 6 19.10.2017 року, складалася з семи завдань:

 • одне завдання тестове (з однією правильною відповіддю);
 • одне завдання на відповідність;
 • три завдання практичного направлення (з застосуванням знань в життєвих ситуаціях);
 • одне перетворення
 • одна задача на визначення формули органічної речовини.

Найкраще впоралися учні групи ОКНАР-5-1/2

18 жовтня 2017 року учні ДНЗ ХВПУ № 6 виконували завдання олімпіади з історії.

17 жовтня 2017 року в ДНЗ ХВПУ № 6 розпочався І етап Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін загальноосвітніх предметів (інформатики, української мови та літератури, історії, хімії, математики, іноземної мови, фізики, правознавства, біології). Сьогодні учасників олімпіади з інформатики та української мови і літератури привітала заступник директора з НВР Тарабаренко Л.Ю., яка побажа учням подальших успіхів в здобутті знань.

Завдання олімпіади з української мови та літератури складалося з 3-х частин, де учням було запропоновано завдання з мови, з літератури та твір-роздум у вигляді тестових завдань, розгорнутої відповіді та творчої роботи. (фото 1,2).

Завдання олімпіади з інформатики складалося з 2-х частин: теоретичної (тест) і практичної, де учням було запропоновано 60 запитань з 7 тем та практичне завдання в програмі MS Excel (фото 3,4).

Графік проведення олімпіад

148-о про проведення олімпіад

Наказ ДНО №281 від 26.09.2017 Про проведення І етапу та підготовку до ІІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад із навчальних предметів у 2017-2018 н.р

Правила проведення І та ІІІ етапів Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів, І та ІІ етапів олімпіад зі спеціальних дисциплін і конкурсів фахової майстерності, ІІ етапу конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт серед учнів професійно-технічних навчальних закладів Харківської області

Положення про Всеукраїнські учнівські олімпіади, турніри, конкурси з навчальних предметів, конкурси-захисти науково-дослідницьких робіт, олімпіади зі спеціальних дисциплін та конкурси фахової майстерності

Нормативна база

Наказ МОН 1006 19.08.2016

Наказ 344-12.09.2016-олімпіади-_І-ІІ-етап

Олімпіади з предметів загальноосвітньої підготовки 

142-аг підсумки олімпіад

143-аг конкурс Шевченка

Олімпіади з предметів загальнопрофесійної підготовки

За результатами проведення Обласних олімпіад найкращі результати отримали учні:

6 місце з інформатики отримала учениця ІІ курсу групи ОКНАР-4-3/4 Юлія Фалєєва

7 місце з історії України отримав учень ІІІ курсу групи К-3-5/6 Дмитро Москвін

10 місце з математики отримала учениця ІІІ курсу групи ОКНАР-3-3/4 Галина Денисова