Олімпіади з предметів

26 жовтня 2017 року в  училищі відбувся І етап Всеукраїнської олімпіади з біології. Завдання  олімпіади  складалися з трьох рівнів та містили запитання з тем: «молекулярна біологія», «генетика», «популяція», «еволюція».

Завдання олімпіади з правознавства, яка відбулася  в училищі 25.10.2017 р.,складалося з 3 частин:теоретичної у вигляді тестів, розгорнутої відповіді на поставлені питання та творчої роботи.

Олімпіада з фізики, яка відбулася 24.10.2017 р., складалася з 8 завдань 3 и 4  рівнів з тем: кінематика, динаміка, закони збереження, термодинаміка, властивості твердих тіл, моле-кулярна фізика.

23.10.2017 року учні училища прийняли активну участь в олімпіаді з англійської мови. Олімпіада складалася з п’яти завдань:

  • натренування граматичних навичок;
  • словотворення іменників, прикметників, прислівників
  • знаходження еквівалентів, прислів’їв;
  • знаходження відповідного слова за контекстом;
  • із поданих заголовків до абзаців обрати вірний.

20.10.2017 року учні Державного навчального закладу «Харківське вище професійне училище № 6» прийняли участь в олімпіаді з математики. Завдання олімпіади складалося з тем алгебри і початків аналізу та геометрії. З задоволенням учасники олімпіади розв’язували задачі на кмітливість.

Завдання олімпіади з хімії, яка відбулася в ДНЗ ХВПУ № 6 19.10.2017 року, складалася з семи завдань:

  • одне завдання тестове (з однією правильною відповіддю);
  • одне завдання на відповідність;
  • три завдання практичного направлення (з застосуванням знань в життєвих ситуаціях);
  • одне перетворення
  • одна задача на визначення формули органічної речовини.

Найкраще впоралися учні групи ОКНАР-5-1/2

18 жовтня 2017 року учні ДНЗ ХВПУ № 6 виконували завдання олімпіади з історії.

17 жовтня 2017 року в ДНЗ ХВПУ № 6 розпочався І етап Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін загальноосвітніх предметів (інформатики, української мови та літератури, історії, хімії, математики, іноземної мови, фізики, правознавства, біології). Сьогодні учасників олімпіади з інформатики та української мови і літератури привітала заступник директора з НВР Тарабаренко Л.Ю., яка побажа учням подальших успіхів в здобутті знань.

Завдання олімпіади з української мови та літератури складалося з 3-х частин, де учням було запропоновано завдання з мови, з літератури та твір-роздум у вигляді тестових завдань, розгорнутої відповіді та творчої роботи. (фото 1,2).

Завдання олімпіади з інформатики складалося з 2-х частин: теоретичної (тест) і практичної, де учням було запропоновано 60 запитань з 7 тем та практичне завдання в програмі MS Excel (фото 3,4).

Графік проведення олімпіад

148-о про проведення олімпіад

Наказ ДНО №281 від 26.09.2017 Про проведення І етапу та підготовку до ІІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад із навчальних предметів у 2017-2018 н.р

Правила проведення І та ІІІ етапів Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів, І та ІІ етапів олімпіад зі спеціальних дисциплін і конкурсів фахової майстерності, ІІ етапу конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт серед учнів професійно-технічних навчальних закладів Харківської області

Положення про Всеукраїнські учнівські олімпіади, турніри, конкурси з навчальних предметів, конкурси-захисти науково-дослідницьких робіт, олімпіади зі спеціальних дисциплін та конкурси фахової майстерності

Нормативна база

Наказ МОН 1006 19.08.2016

Наказ 344-12.09.2016-олімпіади-_І-ІІ-етап

Олімпіади з предметів загальноосвітньої підготовки 

142-аг підсумки олімпіад

143-аг конкурс Шевченка

Олімпіади з предметів загальнопрофесійної підготовки

За результатами проведення Обласних олімпіад найкращі результати отримали учні:

6 місце з інформатики отримала учениця ІІ курсу групи ОКНАР-4-3/4 Юлія Фалєєва

7 місце з історії України отримав учень ІІІ курсу групи К-3-5/6 Дмитро Москвін

10 місце з математики отримала учениця ІІІ курсу групи ОКНАР-3-3/4 Галина Денисова