Актуальна інформація про Пробне ЗНО-2021
Пробне ЗНО проходить з метою ознайомлення всіх бажаючих із процедурою проведення зовнішнього незалежного оцінювання, структурою та змістом тестового зошита, порядком доступу до пункту тестування та робочого місця.Особи, які зареєструються для участі в пробному тестуванні, матимуть можливість:1. Ознайомитись із стандартизованими тестами, що відповідають вимогам Програм, характеристикам і структурі сертифікаційних робіт зовнішнього незалежного оцінювання 2021 року;2. Виконати пробний тест і попрактикуватися в заповненні бланків відповідей;3. Дізнатися правильні відповіді до завдань пробного ЗНО, що будуть розміщені на сайті Українського центру оцінювання якості освіти у визначений час;4. Отримати результат пробного тестування за допомогою спеціального сервісу (за бажанням);5. Психологічно налаштуватися на проходження зовнішнього незалежного оцінювання;6. Навчитись ефективно розподіляти час;7. Оцінити свій рівень навчальних досягнень.Пробне зовнішнє незалежне оцінювання є платною послугою для учасників, проводиться за кошти фізичних і юридичних осіб.Вартість послуги із проведення пробного ЗНО становить ____ грн.Реєстрація для проходження пробного ЗНО не передбачає автоматичної реєстрації для участі в основній сесії зовнішнього незалежного оцінювання.Результати пробного ЗНО не буде зараховано як оцінки за державну підсумкову атестацію та не буде використано для участі в конкурсному відборі під час вступу до вищих навчальних закладів.
Нормативне забезпечення
Наказ Міністерства освіти і науки України від 30.09.2020 № 1210 «Про підготовку до проведення в 2021 році зовнішнього незалежного оцінювання результатів навчання, здобутих на основі повної загальної освіти»
Наказ Міністерства освіти і науки України від 09.07.2020 № 945 “Деякі питання проведення зовнішнього незалежного оцінювання результатів навчання, здобутих на основі повної загальної середньої освіти”
ДЕРЖАВНА ПІДСУМКОВА АТЕСТАЦІЯ У ФОРМІ
ЗОВНІШНЬОГО НЕЗАЛЕЖНОГО ОЦІНЮВАННЯ
Результати зовнішнього оцінювання із чотирьох навчальних предметів зараховуються як результати державної підсумкової атестації (за шкалою 1–12 балів) за освітній рівень повної загальної середньої освіти для учнів (слухачів, студентів) закладів загальної середньої освіти, професійної (професійно-технічної), вищої освіти, які в 2021 році завершують здобуття повної загальної середньої освіти:
• українська мова (усі завдання сертифікаційної роботи) або української мова і література (субтест “Атестаційні завдання”);
• математика;
• історія України (субтест “Період XX – початок XXI століття”) або іноземна мова – за вибором здобувача освіти;
• один з навчальних предметів (історія України, біологія, географія, фізика, хімія, англійська мова, іспанська мова, німецька мова, французька мова).Учням, які виберуть для проходження державної підсумкової атестації математику та/або іноземну мову, оцінка ДПА (за шкалою 1–12 балів) буде визначатися залежно від рівня, на якому вони цей навчальний предмет вивчали:
• для тих, хто вивчав математику та/або іноземну мову на профільному рівні, оцінкою за ДПА буде результат виконання завдань рівня стандарту та профільного рівня;
• для тих, хто вивчав математику та/або іноземну мову на рівні стандарту, оцінкою за ДПА буде результат виконання завдань рівня стандарту.

list_rmo_rvo_

ЗЗСО_ЗПТО_прес_реліз_січень_2019_Харків_docx

прес_реліз_ГРУДЕНЬ_2018

прес_реліз_листопад_2018

Особливості ЗНО-2018

nakaz-154-vid-12.10.18

nakaz 1036 vid 28.09.2018 pro provedennja zno 2019

nakaz 931 vid 22.08.2018 provedennja zno

nakaz 256 20.03.2018 vnesennja zmin

nakaz_MON_1283_pidgotovka_ZNO

nakaz_MON_1287_kalend_ZNO

Наказ № 1103 від 31.07.2017

ОСНОВНЕ ПРО ЗНО

ДПА У ФОРМІ ЗНО

Деякі питання проведення в 2018 році ЗНО

ПРОБНЕ ЗНО ПРОЦЕДУРА РЕЄСТРАЦІЇ ДЛЯ ВИПУСКНИКІВ МИНУЛИХ РОКІВ